Yurt İçi Ofisler
Videoyu İzle
Aday Öğrenciler > Yurt İçi Ofisler

Yurt İçi Ofisler

Adıyaman
Ankara
Aydın
Batman
Bingöl / Diyarbakır / Mardin / Şırnak
Bursa
Denizli
Eskişehir
Istanbul Anadolu
Izmir
Kayseri
Kocaeli - Sakarya
Kütahya
Manisa
Muğla
Ordu / Giresun / Trabzon
Şanlıurfa
Tekirdağ / Kırklareli / Edirne
Aksaray / Niğde
Antalya
Balıkesir
Bilecik
Bolu/Düzce
Canakkale
Erzurum / Kars
Hatay
Istanbul Avrupa
Kahramanmaraş / Gaziantep
Kırşehir
Konya
Malatya
Mersin
Nevşehir
Samsun
Sivas
Van / Hakkari / Muş / Bitlis / Iğdır / Ağrı

Adıyaman

Telefon: 05345892206, 05383836111
Fax: 0416 213 85 72
E-Mail: adiyaman@gau.edu.tr
Adres:
Mehmet Ali Türk
Turgut Reis Mah. İstiklal Cad. No.7 / 1 Adıyaman

Ankara

Telefon: 0 312 418 35 30 - 0 312 418 35 40
E-Mail: ankara@gau.edu.tr
Adres:
Mesrutiyet Mah.Atatürk Bulvarı No127/202 Bakanlıklar Çankaya

Mango Magazaları üzeri-Selcan İşhanı Kat 4 No:403

Aydın

Telefon: 02562267736, 05325159845
E-Mail: aydin@gau.edu.tr
Adres:
Arif İlker Şahin

7 Eylül Mah. İzmir Bulvarı Es-ko işhanı no:26 kat 2, AYDIN , Merkez

Batman

Telefon: 05052253360
E-Mail: batman@gau.edu.tr
Adres:
Ekrem Demir
Batman Ofis Adresi :GAP Mahallesi, 2502. Sokak, 2/1

Bingöl / Diyarbakır / Mardin / Şırnak

Telefon: 05072421021
E-Mail: diyarbakir@gau.edu.tr
Adres:
Mustafa Güzel
Lise Caddesi Özel Çamlıca Hastanesi Karşısı
İpsan 7 Apartmanı Kat:2 No:7/Yeni Şehir

Bursa

Telefon: 02242433051
Fax: 02242205677
E-Mail: bursa@gau.edu.tr
Adres:
Hayri Eröz, Dr.Ufuk Yıldırım
INF Turizm Tic.Ltd.Şti
FSM Bulvarı Bulvar İş Merkezi No:199 K:1 D:7
Nilüfer/Bursa

Denizli

Telefon: 02582616799, 05342888978
Fax: 02582616799
E-Mail: denizli@gau.edu.tr
Adres:
İsmail Kartalcı
Seta Yurtdışı Eğitim
15 Mayıs Mahallesi
Atatürk Bulvarı Ege Çarşısı
155/B Kat:2 No: 40

Eskişehir

Telefon: 02222340235
Fax: 02222350235
E-Mail: eskisehir@gau.edu.tr
Adres:
Cengiz Karacaoğlu

ESC Avrupa Yurtdışı Eğitim
Hoşnudiye Mahallesi
İsmet İnönü 1 Cad. Akka İşhanı
No: 17 Kat:1 Daire: 29
ESKİŞEHİR

Istanbul Anadolu

Telefon: 0850 650 20 00
E-Mail: anadoluofis@gau.edu.tr
Adres:
Tugayyolu Cad. Ofisim Istanbul Plazalari No:20/B Kat: 2/9 pk: 34846 Maltepe/Istanbul

Izmir

Telefon: 02324645080, 02324645083, 02324645088
Fax: +902324645004
E-Mail: izmir@gau.edu.tr
Adres:
GAU EGE BÖLGE Koordinatörlüğü
Ali Çetinkaya Bulvarı No:31 Kat:6
Daire:11 Akkaya Apartmanı.
Sevinç Pastanesi Üzeri
Alsancak/İZMİR

Kayseri

Telefon: 05061334448
E-Mail: kayseri@gau.edu.tr
Adres:
Yüksel Bey

İnönü Bulvarı Bedesten iş merkezi kat 6 no 604 Melikgazi. KAYSERİ


Kocaeli - Sakarya

Telefon: 02623222285, 05327040594
Fax: 02623222285
E-Mail: kocaeli@gau.edu.tr
Adres:
Şafak AKBAŞ
Fethiye cad. Öztalay İşhanı
Büro Katları:1 No:185
İzmit-KOCAELİ

Kütahya

Telefon: 02742740303
E-Mail: kutahya@gau.edu.tr
Adres:
Cengiz KARACAOĞLU, Fuat GÖKÇE
ESC Avrupa Yurtdışı Eğitim HMD Danışmanlık- Alipaşa Mahallesi Göksel Apt. No:2 Kat:1,
Kütahya

Manisa

Telefon: 02367120220 - 05325159845
E-Mail: manisa@gau.edu.tr
Adres:
İlker Şahin
Ada Eğitim Danışmanlık
Menderes Cad:No:66(Öğretmen evi karşısı ) MANİSA/SALİHLİ

Muğla

Telefon: 05320537055
E-Mail: mugla@gau.edu.tr
Adres:
Yakup Küçük
Adres: Emir Beyazıt Mahallesi
Sucular Sokak No:6 / Merkez

Ordu / Giresun / Trabzon

Telefon: 04522220909 - 0506 854 41 04 - 04522141204(fax-tel)
E-Mail: ordu@gau.edu.tr
Adres:
Rana Özdoğru
Fevzi Cakmak Cad. No: 13 K:2 Altinordu-Ordu

Şanlıurfa

Telefon: 05425035647
E-Mail: sanliurfa@gau.edu.tr
Adres:
Bahcelievler Mah. 4. Sok Taplamaci Apt. No:4 Haliliye S.urfa
Fatma Kaplan Tel no: 05425035647

Tekirdağ / Kırklareli / Edirne

Telefon: 0282 261 00 28, 0532 276 39 38, 0507 218 58 48
Fax: 0282 263 93 80
E-Mail: tekirdag@gau.edu.tr
Adres:
Hasan GÜNEYER
Hükümet cad.no:54
Ertuğrul mah.demir sok no:41

Ayşegül Güneyer- 0 532 277 15 68
Tekirdağ

Aksaray / Niğde

Telefon: 03822135422, 05377428684
Fax: 03822138706
E-Mail: aksaray@gau.edu.tr
Adres:
EFENDİ AKTAŞ
İstanbul Dershanesi
Ankara Cad. No: 4
Pk: 68100 Aksaray

Antalya

Telefon: 02423117495, 05324528255
Fax: 02423122649
E-Mail: antalya@gau.edu.tr
Adres:
Filiz Koçer
Karmi Tour
Şirinyalı Mahallesi, İsmet Gökşen Caddesi
No: 22/5 (Dedeman, Mc Donalds Yanı)

Balıkesir

Telefon: 02668754355, 05056633663, 05423241780
Fax: 02668754355
E-Mail: balıkesir@gau.edu.tr
Adres:
Hayri ERÖZ
Çözüm Dergisi Dershanesi
Han Mah.İstasyon Caddesi.No:14
Susurluk / BALIKESİR

Bilecik

Telefon: 02282122587
E-Mail: bilecik@gau.edu.tr
Adres:
Cengiz KARACAOĞLU, Emrah KORKMAZ
ESC Avrupa Yurtdışı Eğitim Korkmaz Akademi
İsmetpaşa Mahallesi Atatürk Bulvarı No:27 Kat:1,
Bilecik

Bolu/Düzce

Telefon: 03742179888
Fax: 03742159930
E-Mail: bolu@gau.edu.tr
Adres:
Nuray Namdar

Adres: İzzet Baysal cad. Güler 1 İşhanı. Kat. 4 No. 403 14100 BOLU

Canakkale

Telefon: 0 505 663 3663
E-Mail: canakkale@gau.edu.tr
Adres:
Hayri Eroz VIP Egitim Danismanligi ve Ogrenci Gelisim Merkezi
Kemal Pasa Mahallesi Yali Caddesi No.59/8 Canakkale

Erzurum / Kars

Telefon: 04423188888, 05324152692
Fax: 04423188888
E-Mail: erzurum@gau.edu.tr
Adres:
Müslüm Ak
Yeni Şehir Solakzade Camii Altı
Avm İş Merkezi Yanı
No: 35-1 / Palandöken

Hatay

Telefon: 0326-617-14-92, 0555-966-55-11, 0532 403 58 57
Fax: 03266171492
E-Mail: hatay@gau.edu.tr
Adres:
Savaş mah. Şehit Pamir cad.
Onur İşhanı K:3 D:16 İskenderun/ Hatay

Mehmet Sami BAYRAM

Istanbul Avrupa

Telefon: 444 8 428 - 0212 227 3788
Fax: 0212 227 27 66
E-Mail: istanbul@gau.edu.tr
Adres:
HÜSEYİN ATA
GAU Türkiye Koordinatörlüğü
Maltepe Mh. Ali Rıza Gürcan Cad. Eski Çırpıcı Yolu Sk. Merter İş Merkezi

Merter - Zeytinburnu / İstanbul

Kahramanmaraş / Gaziantep

Telefon: 03423389303
Fax: 03423389330
E-Mail: gaziantep@gau.edu.tr
Adres:
SELMA AKKAYA
AROTA Turizm & Seyahat Acentası
Muammer Aksoy Bulvarı Değirmiçem Mahallesi
Bulvar Apartmanı No:77/A
Şehitkamil Gaziantep

Kırşehir

Telefon: 0386 214 44 04 - 0531 401 99 51 - 0542 34 34 542
Fax: 0386 214 44 04
E-Mail: kirsehir@gau.edu.tr
Adres:
Gökhan KODALOÄžLU G.A.U Kırşehir Temsilciliği

Ankara Caddesi P.T.T karşısı ,14/1 Yeni Pasaj , Kat 1 , No:17. 40100-KIRŞEHİR

Konya

Telefon: 03323517000
Fax: 03323512228
E-Mail: konya@gau.edu.tr
Adres:
Sami Başgil
Adres: Abdulaziz Mah.Keykubat Sok.Gazyağcı İşhanı Kat:1 No:2
Meram-Konya

Malatya

Telefon: 04223240634/05468484000
E-Mail: malatya@gau.edu.tr
Adres:
Soner KARASLAN

Ofis Adresi: İnönü Caddesi
Pak Kazanç İş Merkezi
Kat: 5 No: 108
Merkez/Malatya

Mersin

Telefon: 03242387152
Fax: 03242381480
E-Mail: mersin@gau.edu.tr
Adres:
SEVİL KASSEM
IES - Atatürk cad.
erol apt.no:122
33010 Mersin

Nevşehir

Telefon: 03842141515, 05058883738, 05322604200
Fax: 03842144040
E-Mail: nevsehir@gau.edu.tr
Adres:
Mutlu Öğütgen
Yeni Mahalle Türk Telekom Karşısı No: 7

Samsun

Telefon: 03624331033, 05445503353, 05321607255
Fax: 03624331033
E-Mail: samsun@gau.edu.tr
Adres:
Mehmet ÖZEL
Adres: Bahçelievler Mh. Başarır Sk. No:16 (Gazi Dershanesi arka sokağı) İlkadım/Samsun

Sivas

Telefon: 0542 245 57 44 / 0 346 223 44 00
E-Mail: sivas@gau.edu.tr
Adres:
Can Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı.
(Büyük Otel yanı)
istasyon cad .örtülü pınar Mah. Demet .Apt
kat 2 . No 6 Sivas.

Van / Hakkari / Muş / Bitlis / Iğdır / Ağrı

Telefon: 05065991136 - 05438793465
E-Mail: van@gau.edu.tr
Adres:
Doğan Ekinci
Beşyol mevki Eski defterdarlık yanı Set-Aş Akaylar iş merkezi kat:2 No:9


BİZ SİZE ULAŞALIM
VAZGEÇTİM

Bilgi Formu

Hangi konuda bilgi almak istiyorsun?