Lisans Eğitimi
Ulaştırma ve Lojistik
Videoyu İzle
Öğrenim > Lisans Eğitimi > Denizcilik Yüksek Okulu > Programlar > Ulaştırma ve Lojistik
Programa Başvurun
Bilgiler
Fakülte
Denizcilik Yüksekokulu
Bölüm
Ulaştırma ve Lojistik
Eğitim
Yüksekokul
Hazırlık Okulu
Evet
Süre
1(Hazırlık)+4
Ücret
26.375,00 TL
Burs
Evet
ÖSYM Kodu
0
Başlangıç tarihi
Eylül 2015
Akreditasyon
YÖK,YÖDAK
Eğitim Dili
İngilizce
Bu Bölümü Paylaş :
Ulaştırma ve Lojistik Websitesini Ziyaret Et

Ulaştırma ve Lojistik

Program Hakkında
Kariyer Olanakları
Mezun Görüşleri
Tercihim U.L.

Ulaştırma ve lojistik programı, Global lojistik anlayışına sahip gerekli bilgi ile donatılmış, mesleğinde profesyonel elemanlar yetiştirmektir. Eğitim süresi 4 yıl ve 8 akademik dönemden oluşmaktadır. Eğitim süresince 30 gün sektörde olmak koşulu ile ulusal veya uluslararası firmalarda staj zorunluluğu vardır. Staj dönemi 3. Sınıfın bitiminde  öğrencinin başarısı doğrultusunda yapılmaktadır. Öğrencilerin,  4 yıllık eğitim süresince Lojistik alanında ve tedarik zinciri yönetiminde operasyonel işler ile yönetsel işleri başarabilecek beceriye sahip olmaları sağlanmaktadır. Ayrıca taşımacılık ile ilgili tüm modlarda (deniz, hava, kara, demiryolu ve boru hatı taşımacılıkları) operasyonel ve yönetsel işler için de aldıkları eğitimler kendilerine destek vermektedir.

 

Eğitim süresini tamamladıktan sonra , mezunların kazandıkları ünvan LOJİSTİSYEN olarak isimlendirilmiştir. Lojisik operasyonları yönetmek ve yönlendirmek yaptıkları işin temelini oluşturmaktadır.

Uluslararası taşımacılık ve dağıım firmalarının Türkiye temsilciliklerinde bölüm müdür yardımcılıkları gibi doğrudan mesleki sorumluluk gerektiren yerlerde.

 

Eklenecektir.

 

Lojistik ve Ulaştırma mesleğini profesyonel olarak öğrenmek ve kendine değer katmak için, sana sunulan eğitim seçeneklerinden , Girne Amerikan Üniversitesi, Denizcilik ve Ulaştırma Yüksekokulu, Ulaştırma ve Lojistik bölümü’nü seçmekle hem kaliteli ve uluslararası bir eğitim öğretim, hem de çok uluslu ortamda kültürel farkındalık anlayışıyla uluslararasılığa atılacak emin adımları atabilirsiniz. Yarınlara pişman olmadan yön vermek için bizlerin sizlere her konudaki bilgi ve tecrübe aktarımlarını yapıldığı bir üniversitede GAÜ’de buluşmak dileklerimle.

 

Program hakkında bilgi alın

Adınız

Soyadınız

E-Mail

Telefon

MesajınızBİZ SİZE ULAŞALIM
VAZGEÇTİM

Bilgi Formu

Hangi konuda bilgi almak istiyorsun?