Lisans Eğitimi
Pazarlama
Videoyu İzle
Öğrenim > Lisans Eğitimi > Uygulamalı Sosyal Bilimler Yüksekokulu > Programlar > Pazarlama
Programa Başvurun
Bilgiler
Fakülte
Uygulamalı Sosyal Bilimler Yüksek Okulu
Bölüm
Pazarlama
Eğitim
Yüksekokul
Hazırlık Okulu
Evet
Süre
1(Hazırlık)+4
Ücret
24.375,00 TL
Burs
Evet
ÖSYM Kodu
0
Başlangıç Tarihi
Eylül 2015
Eğitim Dili
İngilizce
Akreditasyon
YÖK, YÖDAK
Bu Bölümü Paylaş :
Pazarlama Websitesini Ziyaret Et

Pazarlama

Program Hakkında
Kariyer Olanakları
Mezun Görüşleri
Tercihim Pazarlama

GAÜ Pazarlama Yönetimi  Programının amacı işletmecilik temel konuları yanında özellikle pazarlama alanında eğitilmiş, bilgili, kültürlü, global pazarlarda başarılı olacak elemanlar yetiştirmektir. Programı başarıyla tamamlayan öğrenciler, pazarlama konuları yanında, yabancı dille de donanmış olacaklarından, küresel ortamda başarılı olmak için gereken tüm özellikleri taşıyacaklardır.

Öğrencilerimizin  analiz ve sentez yapma yeteneklerini artıran, iletişim becerilerini geliştiren, yaratıcı ve araştırmacı bireyler olarak yetiştirmeyi hedef alan Pazarlama Yönetimi  Programı,bilgisayar ve diğer eğitim teknolojilerini de öğrencilerin hizmetine sunmaktadır. Uluslararası pazarların talep ettiği, özgüveni tam, kendini rahatça ifade eden, girişimci ruhlu öğrenciler yetiştirmek programın temel amacını oluşturmaktadır. GAÜ Pazarlama bölümü mezunları hem devlet hemde özel sektörde çok geniş iş imkanlarına sahiptirler.

 

 

 

 

Bugünün global işortamında en büyük istihdamalanlarından biri olan Pazarlama pek çok iş imkanı sunan güçlü bir alandır. GAÜ pazarlama alanı doğrultusunda yoğunlaşan öğrencilerine çeşitli kariyerim kanları sunmaktadır.

 • Pazarlama Müdürü
 • Pazarlama Uzmanı
 • Pazarlama Kordinatörü
 • Pazarlama ve iletişim müdürü
 • Satış Yöneticisi
 • Pazar Araştırma Analisti
 • Reklam Yoneticisi
 • Ürün ve marka yoneticisi
 • Küresel pazarlama yöneticisi
 • Elektronik pazarlama müdürü
 • Perakende satış yoneticisi

 

 

 

 

İşletme ve Ekonomi Fakültesi öğrencileri ve mezunları için muhteşem olasılıkları geniş bir yelpaze şeklindesunuyor. Pazarlamalisansı temelde sağlam bir altyapı sunarak tasarlanmıştır.

Pazarlama Bölümü rekabetçi bir işpazar talebini karşılamakla birlikte,güçlü birlider olmak içinteori,vaka çalışmaları, bireysel projeler, pazarlama, markalaşma, reklamyenilikçiyaklaşımları etkiliyöntemleriile öğrencilerine sağlamaktadır. Ayrıca,onlarıseçtikleri alandarekabetçiolmak için de yardımcı olarak, öğrencilerine müşteriodaklı yaklaşım anlayışını kazandırmak için de çabalamaktadır.Bu programsadecepazarlama alanındabilgi edinmek içinfırsat sağlamakla birlikte, aynı zamandafinans,muhasebe, yönetim ve diğer önemlidisiplinleri kapsayan, kapsamlı birişletme eğitimide olmaktadır. Öğretim üyeleri yüksek nitelikli olmakla birlikteöğrencilerin profesyonelbecerilerini geliştirmek içinyardımcı olmaktadırlar.Yani tereddütsüzbaşarılı birgeleceğiseçin!

Palina Turuntayeva

Faculty of Business and Economics

Marketing Department

 

 

 

 

 

 

Pazarlama bölümü olarak öğrencilerimizin hem teorik hemde uygulamalı konularda donanıma sahip olmaları amaç edinilmiştir. Seçkin kadromuzla uluslararası iş alanlarında mezunlarımızın kariyer sağlayacakları fırsatı sunuyoruz.

 

 

 

 

Program hakkında bilgi alın

Adınız

Soyadınız

E-Mail

Telefon

MesajınızBİZ SİZE ULAŞALIM
VAZGEÇTİM

Bilgi Formu

Hangi konuda bilgi almak istiyorsun?