Elysium Court Kız Yurdu
Videoyu İzle
Aday Öğrenciler > Elysium Court Kız Yurdu

Elysium Court Kız Yurdu

Girne Amerikan Üniversitesi, konfor ve güveni birlikte hissedebileceğin yaşam alanları sunmaktadır. Kampüs içinde yer alan Elysium Court’un penceresinden denizi izleyebilecek, yeşili soluyabilecek ve kampüs içerisinde dilediğin her yere bir kaç adım mesafesinde olacaksın.

Elysium Court Kız Öğrenci Yurdu tek kişilik ve iki kişilik odalar ile Girne American Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermektedir. Elysium Kız Öğrenci Yurdu üniversite kampüsümüz içerisinde yer almaktadır, eğitim binalarına mesafesi ortalama 100 metredir. Genel temizlik günlük olarak yurt personeli tarafından yapılmakta, oda temizliği ise öğrencinin kendisine aittir. 

 

 Güvenlik tüm GAÜ  yurtlarında olduğu gibi 24 saat hizmet vermektedir,  okul servisleri ile Girne`ye ücretsiz ulaşım sağlanmaktadır. Ortak kullanım amaçlı bahçe konaklayan tüm öğrenciler için tasarlanmıştır. 

 

Kablosuz internet hizmeti (aylık sabit ücret), içme suyu (damacana), elektrik ve kullanım suyu ile dış telefon hattı kullanıma göre ücretlendirilmektedir. 

 Elysium

elysium 2

elysium 3

 

 

Detaylı Bilgi için:

yurtlar.gau.edu.tr

 

 


BİZ SİZE ULAŞALIM
VAZGEÇTİM

Bilgi Formu

Hangi konuda bilgi almak istiyorsun?